Jak dobrze pozycjonować?

Spanie to jedna z przyjemniejszych części życia. To niewątpliwie bluźniercze stwierdzenie, choć kompletnie o to nie dbam. Podczas snu możemy przeżyć wiele przygód (podobnych chociażby Tm, jakie miał Odyseusz w powrocie do domu spod Troi- Odyseusz to mityczny grecki bohater, najmądrzejszy człek w całej Grecji. Dzięki tego intrydze, Grecy zbudowali wielkiego drewnianego konia w którym się schowali. Nieświadomi niebezpieczeństwa mieszkańcy Troi wpuścili za mury miasta konia, by złożyć go w ofierze bogom. W nocy greccy bohaterzy wyszli z tego wnętrza, pokonali ludzi i w ten metoda wygrali wojnę z Troją). Kiedy śnimy nasza podświadomość bywa czujna, chociaż jesteśmy całkowicie poza świadomością. Dlatego również mogą nam wpaść do głowy zadziwiająco dobre pomysły, na przykład o tematyce związane ze stronami internetowymi.

marketing
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Nie musimy koniecznie przygotować szarej stonki o mdłym, oklepanym temaciku, choć coś wybuchowego, niespotykanego i intrygującego. Dzięki temu potem możemy bezkonfliktowo zająć się innymi sprawami dotyczącymi sieci. To takich czynności, dość żmudnych, choć opłacających się trzeba pozycjonowanie stron, czyli innymi słowy, bardziej po polsku promocja stron. Dzięki temu więcej osób będzie miało szanse zachwycić się naszą pracą, a poprzez to pomóc nam zarobić pieniądze. W jaki metoda możemy pomnażać swój kapitał pieniężny? Otóż sprzyja temu  reklama internetowa.

W systemie partnerskim umieszczamy na swojej stronie reklamę danej firmy (na przykład księgarni, sklepu muzycznego, sklepu z AGD i RTV, z komputerami, z odzieżą, z obuwiem, z jedzeniem do wegetarianów, z ręcznie robioną biżuterią, czy również wędkarskiego lub militarnego). Każdy odwiedzający nas człek w sieci może kliknąć na dany baner, poprzez co bywa odnotowywana liczba gości z naszej strony. Czym ich więcej takim lepiej. W końcu chodzi o nasze pieniążki, jakie potem z przyjemnością możemy wydać. Oczywiście nie będą to tak zwane bajońskie sumy, lecz na pewno starczy na podstawowe, drobne przyjemności, takie jeśli kosmetyki, jedzenie, wyjścia do kina, teatru, czy również chociażby opery.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *