Jak zarabiać na stronie?

Większość kobiet przepada za dostawaniem kwiatków. Dla mężczyzn to czasami nie do wyobrażenia, gdyż w ich pojęciu takie kwiatuszki prędko więdną, marnują się i nadają potem wyłącznie do wyrzucenia na miejscowy śmietnik. Niektóre dziewczyny na wsi mogą poświęcić swoje kwiateczki na kompost, ażeby potem potrafić użyźnić ziemię pod warzywa, owoce, a chociażby drzewka ogrodowe. Nie wszystkie aczkolwiek posiadają taką możliwość. Jednak kontynuując mój wywód trzeba stwierdzić, iż do populacji męskiej kupowanie drogich (wartych ponad kilkadziesiąt złotych) bukietów bywa straceniem pieniędzy, wyrzuceniem ich w błoto. Jednak robią to, by sprawić przyjemność wybrankom swojego serca. Zarabiają w różny sposób.

marketing
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Na pewno najczęściej poprzez pracę fizyczną, na przykład w miejscowej fabryce mebli, kamieniołomach, jako kierowcy autobusów i ciężarówek, a także w fabryce serów i serków, a także w masarni. Wielu wśród nich zajmuje się także rolnictwem. Poza takim mężczyzn możemy spotkać w każdej gałęzi przemysłu, a także usług pozarolniczych (na telefonach w firmach telekomunikacyjnych, jako pielęgniarzy, opiekunki do dzieci, cukierników, piekarzy, lejkarzy, fryzjerów, zegarmistrzów, informatyków, pisarzy, agentów nieruchomości, szefów banków, przewodników wycieczkę, instruktorów na siłowni). Poza takim mogą robić czymś takim jeśli pozycjonowanie stron, także czymś takim jeśli promocja stron ludzi, którym naprawdę na takim zależy.

Chcą, by ich „dzieci”, czyli strony w wirtualnej sieci były jeśli najliczniej odwiedzane. Mężczyźni zdają sobie sprawę, ze nie zarobią wielu pieniędzy na takich dorywczych pracach, lecz na bukiety z pewnością starczy. I to nie wyłącznie z czerwonych, bądź różowych róż  (czy białe ktoś jeszcze daje? Biały o symbol niewinności i czystości myśli). Poza takim  prowadzą własne strony internetowe, jakie także są dość wysoko wśród innych w wyszukiwarkach internetowych. Poza osobistą satysfakcją, czerpią zyski z czegoś takiego jeśli  reklama internetowa. Dzięki takim staraniom nie muszą skąpić na świeże, pachnące i delikatne kwiatki w kolorowych, subtelnych i zmysłowych bukietach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *