Pozycjonowanie www – poradnik

Mnóstwo osób czeka na sierpniowe Słońce, jakie podobno bywa najpiękniejsze w ciągu całego roku. Dla mnie bywa zbyt krwiste. Jeżeli chcecie coś usłyszeć o wędrówce Słoneczka, bądź Księżyca (na przykład nów, czy również pełnia) to wejdźcie na jakieś strony internetowe temu poświęcone. Na pewno nie będziecie latami szukać, gdyż wśród autorów stron wysoce popularne bywa pozycjonowanie stron. Słyszeliście o tym? Jak tak to gratuluję, naprawdę wysoce mocno gratuluję. W końcu wiadomo, ze kto więcej wie to nie traci tej wiedzy, a wręcz przeciwnie. Wraz z czasem może posiadać jej coraz więcej, więcej, aż w końcu stanie się najmądrzejszym człowiekiem n całej kuli ziemskiej.

marketing
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Jednak tą kwestię pomijam, gdyż nie wszyscy pragną pojąć swoim umysłem mądrość całej planety Ziemi, a także Wszechświata. Promocja stron jednocześnie mnie obecnie nie interesuje, chociaż pośrednio zajmuję się tym. Wszyscy jesteśmy trybikami w wielkiej maszynie zdobywania pieniędzy. Sterujemy się własną chciwością i wygodnictwem. Przepraszam, ze mam ten nastrój. Być może powinnam istnieć nieco bardziej dyplomatyczna i łagodna. W końcu kobiety takie powinny być- a przynajmniej tak uważa większość mężczyzn, a także te pokorne niewiasty, jakie psują wizerunek niegrzecznym dziewczynkom rodem z piekła, lecz nie nieba. Chyba mogłabym założyć o takim stronę internetową. Ostatnio czytałam niezły poradnik (niestety nie pamiętam kto go napisał.

Wiem wyłącznie tyle, ze była to niewiasta doświadczona poprzez życie, z dość ciętym językiem i wyrobionym zdaniem na temat facetów, kobiet i relacji pomiędzy nimi) o zaskakującym tytule „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?”. W ogólnym skrócie możemy powiedzieć, iż lepiej istnieć kobietą wampem, złą, niedobrą, leniwą, a także egoistyczną. Niestety dobroć, łagodność, uległość, a także dostosowywanie się do partnera bywa w tego oczach nietrafnie odbierane, na co szanująca się niewiasta nie może sobie pozwolić. Pewnie pisarka posiada rację… Jeżeli będę posiadaczką strony internetowej na pewno o takim napiszę, a każda  reklama internetowa będzie odsyłać moich klientów do strony księgarni z takim właśnie tytułem.

One thought on “Pozycjonowanie www – poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *