Pozycjonowanie www – sposób na klienta

W pokoju pełnym starych przedmiotów możemy odnaleźć prawdziwe, niepowtarzalne skarby, o jakich wszyscy już zapomnieli. Niestety czasem ktoś tam zagląda, bo pokój bywa schowany, a wraz z czasem coraz bardziej zakurzony i brzydki. Rozmazuje się w pamięci, nie daje wytchnienia podczas relaksu, Tak samo bywa ze stronami internetowymi, jakie p jakimś czasie zostają porzucone. Na całe fart istnieje szansa na zdobycie jeśli największej ilości gości wchodzących i często zaglądających na odpowiednie witryny. Tym sposobem bywa nic innego jeśli : „ pozycjonowanie stron”. Pomaga to w poszybowaniu popularności strony wśród innych w wyszukiwarkach internetowych.

marketing
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

To chyba wysoce nęcące do wszystkich spragnionych sławy autorów porozrzucanych po całej wirtualnej sieci stron, czyli pozanurzanych pokoików. Oczywiście, żeby  promocja stron mogła przynieść oczekiwane korzyści, profity, a także osobistą, nieoszukaną satysfakcję, trzeba najpierw zadbać o zawartość (czyli przedmioty) w pokoiku (czyli na stronie internetowej- powtarzam się jeszcze raz, wybaczcie, aczkolwiek robię to przesz podświadomość, lecz nie świadomość, która zapewne kazałaby mi tego uniknąć. Wiecie- dawno uczono mnie o stylistyce, gramatyce i takich głupotach, aczkolwiek teksty internetowe nie wymagają rewelacyjnej jakość, odkryci na poziomie Darwina, a wyłącznie literek, mnóstwa literek).

Jeżeli to także bywa spełnione możemy się wziąć pełną gębą za promowanie swojej strony wśród innych. Oczywiście w pomiędzy czasie trzeba dbać o to, by strona nie zdziczała, czyli dbać o kolejne nowe wiadomości, jakie zaintrygowałyby innych internautów. Kiedy o to dbamy, troszczymy się, piszemy nowinki i ciekawostki, po jakimś czasie przyjdą pieniążki, dzięki takim zjawisku jeśli   reklama internetowa. Oczywiście nie możemy spodziewać się złotych jaj, kokosów, lub chociażby worków z dolarami, lecz zawsze na serwer starczy… Może chociażby na jakieś drobne wydatki, czyli bilet do kina na najnowszy film, tusz do rzęs ulubionej firmy kosmetycznej, bądź na wyjście z przyjaciółmi do klubu. Zawsze warto posiadać więcej aniżeli mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *